Oryantal çalışma faaliyetlerini yürütebilecek deneyimli veya deneyimsiz çalışma arkadaşları aranıyor. Menajerlik hizmetlerimiz tarafından Türkiye’de herhangi bir gazino, pavyon, gece kulübü, müzikhol ile yapılacak olan anlaşmaya uygun şekilde konsomatris sağlanacaktır. Günlük kazancı en az 450 ila 500 Türk Lirası olacağı için, iş başvurularının yapılması esnasında gerekli şartların da karşılanması gereklidir.

İstanbul oryantal iş ilanları ile olduğu gibi, Türkiye’nin diğer şehirlerinden yapılacak başvurularda da, şehrinizdeki mekanlarla iletişime geçilecektir. Yapılan anlaşmalar sayesinde konaklamanızdan sigortanıza, yemeklerinize kadar her türlü ihtiyacınız ve çalışma hakkınız karşılanacaktır.

Oryantal İş Başvurusu Şartları

Dansçı iş ilanları için yapılacak olan başvurulara özel olarak belirlenen şartlar şu şekildedir;

Adli herhangi bir kaydın bulunmaması gereklidir.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız şarttır.
Sağlık durumunuzun çalışmaya elverişli olması gerekir.
İş kıyafetinin giyilmesi halinde özellikle görünen bölgelerin kusurlu olmaması, hiçbir sakatlığın bulunmaması şarttır.
18 yaş ile 30 yaş aralığında olan bayanlar tarafından iş başvurusunda bulunulabiliyor.
Oryantal alanında çalışmak isteyen bayanlarda boy aralığı 1.55 cm ile 1.80 cm olduğu taktirde başvurular kabul edilecektir.

Oryantal İş İlanı Bulunan Şehirler

Türkiye’de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, düzenli ve takım çalışmasına uygun bayanların başvurabileceği ilanlar ile Oryantal aranıyor Menajerlik ile görüşebilirsiniz. Başvurularınızı yapabilmeniz için iki farklı hat üzerinden, Whatsapp 0542 795 95 65 numaralı telefondan veya Tel: 0542 795 95 65 numaralarıyla bilgi veriliyor.

Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin her zaman için iletişime geçebilir, çalışma faaliyetleri ve başvuruyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Gaziantep, İzmir, Eskişehir, Adana, Mersin, Edirne, Afyon gibi Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinden oryantal iş ilanları bulunuyor.