Konsomatris olacak bayanlar için özellikle çalışma alanlarının Kons Menajerlik güvencesiyle değerlendirilmesi ve düzenli çalışma imkanı tanınması sağlanıyor. Konaklamadan yeme içmeye kadar her türlü ihtiyacınızın, bulunduğunuz şehirdeki kurum tarafından karşılanmasını sağlayacak anlaşmalar yapılıyor.

İzmir kons menajerlik için başvurularınızı Whatsapp, SMS veya ikinci telefon numarası üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrinde talebin son derece yüksek olduğu konsomatris çalışma alanında gazinolardan gece kulüplerine kadar tüm alanlardan gelen istekler, yevmiye olarak 350 ila 500 TL verilen çalışanlarla karşılanıyor.

Konsomatris İş Başvurusu Şartları

Bayan gazino iş ilanları için Türkiye’nin tüm şehirlerindeki gazinolarda, konaklama olanağı ve uygun çalışma saatleriyle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Adayların işe başlayabilmesi için öncelikle görsel olarak durumlarını teyit etmeleri gereklidir. Çalışma sürecinde sağlık durumları nedeniyle problemi yaşamayacaklarını ibraz etmeleri şarttır.
18 ila 30 yaş arasında olan bayanlar tarafından konsomatris olmak için başvuruda bulunulması mümkündür.
Konsomatris adaylarının yapacakları başvurularda özellikle iş kıyafetinin giyilmesi durumunda kollarda, yüzde, bacaklarda veya görünen diğer bölgelerde yara olmamalıdır. Ayrıca sakatlık, herhangi bir görsel kusur da bulunmamalıdır.
Adaylar tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma zorunluluğu bulunuyor.
Adaylar tarafından hiçbir adli sorunla karşılaşılmamış olması gerekir.
Konsomatris adaylarının işe başlamadan önce kimliklerini Kons Menajerlik şirketine ibraz etmiş olmaları gerekir.

Konsomatris İş İlanı Bulunan Şehirler

İstanbul gazino iş ilanları, Manisa, Samsun, Diyarbakır, Afyon, Amasya, Denizli, Aydın, Muğla, Diyarbakır, Gaziantep, Mersin, Adana, Tekirdağ, Ankara gibi pek çok şehirde hizmet veriliyor. Whatsapp 0542 795 95 65 numaralı telefondan veya Tel: 0542 795 95 65 numaralı telefonlar aracılığıyla Kons Menajerlik şirketine yedi gün yirmi dört saat ulaşabilir ve ilanlara başvurabilirsiniz.