Kons Nedir? Ne İş Yapar?

Kons nedir?  Kons, konsomatris kelimesinin kısaltmasıdır.

Konsomatris eğlence mekanlarında müşterilerle oturan sohbet eden, içki içen, Alkollü alkolsüz içki içerek çalıştığı mekana para kazandıran bayanlara kons bayan denir.

Konsomatrisler nerede çalışır?

Kons bayanlar gazinolar, gece kulüpleri, gece kulübü, pavyon gibi eğlence mekanlarında Kons Menajerlik acentesi güvencesiyle sigortalı ve anlaşmaya göre aylık haftalık ya da günlük olarak çalışmaktadır.

Kons Nedir? Nasıl Kons Olunur?

Konsluk Hakkında Aşağıdaki Bilgilere İhtiyacınız Var

 1. Kons işi ne gerektirir?

Konslukda deneyim gerekli olmasa da, her zaman en iyisini görün ve yatırımınıza yatırım yapın Dans edin ve eğlendirin.
Bir teşhirci olun ve başkalarının önünde seksi olmak için rahat olun
Çok iyi sosyal becerilere sahip olun ve yeni insanlarla
tanışmanın tadını çıkarın. Gece uzun saatler çalışabilmeniz gerekir. Bu şartlara uyuyorsanız bir kons işinin gerektirdiği temellere sahipsiniz.

2. Kons işi nasıl alınır ve nerede bulunur?

Bir kons işi almak için önce biraz pratik yapmalısınız! Yerel kons kulüplerinde neden biraz araştırma yapmıyorsunuz? Bir konsdan biraz kişisel eğitim almaya çalışın. Kulüpte bir kons için ödeme yapın. Bu deneyim senaryoyu tanımanın kesin bir yoludur.

Gerçek an geldiğinde ve bir kons işi bulmak istediğinizde, kendi şehrinizde veya seyahatinizde mi çalışacağınıza veya her ikisinden de biraz karar verin. Kons kulüpleri için çevrimiçi arama
yapabilirsiniz  Yerel veya dünya çapındaki kons kulüplerini arayın ve çekici bulduğunuz kişilerle iletişime geçin. Diğer seçenekler , kons endüstrisi için çevrimiçi iş panolarında mevcut kons işlerini aramaktır.

En iyi kons işlerini bulmak için nelere dikkat etmelisiniz?: Bu endüstrinin kötü bir üne sahip olmasının nedenleri vardır, bu nedenle hangi kulüpte çalışacağınızı seçerken kritik olmalısınız. Bir süredir var olan ve kurulan kulüplerin her zaman düzenli bir müşteri tabanı olacaktır. Bu, o kulüpte kazanma potansiyelinizi artıracaktır. Kontrol edilecek diğer şeyler kulübün nasıl ödediği. Her vardiya sonunda nakit para mı yoksa banka havalesi ile mi ödeme yapıyorlar?

Bu, paraya nasıl davranacağınızı gerçekten etkiler. Maaşınızı elde nakit olarak almak her zaman en iyi yol değildir, çünkü bu sıcak nakit hızla kaybolabilir. Banka hesabınıza havale olarak ödenen maaş daha sağlam gelebilir. 

 1. Bir kulüpte kons işi almadan önce kontrol edilmesi gereken diğer şeyler: Konaklama – kulüp bunu ayarlayacak mı yoksa bir yer bulmak zorunda mısınız?
  Seyahat masrafları – kulüp bunlardan herhangi birini kapsıyor mu?
  Kulübün yeri ve konaklama – nasıl?
  Çalışma sistemleri –  alkol veya dans. Bu iki stile aşina olun.
 2. Bir acente kullanmak yeni başlayanlar için kons nedir? sorusuna iyi bir çözüm olabilir. Bu sektörde yeniyseniz, size en iyi kons işlerini almak ve kons nedir? sorusuna cevap bulmak için bir ajans kullanmanız çok uygun olabilir. Birçok deneyimli kons da bu hizmeti kullanmaktadır.

  Kons olarak çalışmak istiyorsanız, bir ajans kullanmak standart yoldur. Bir kons kulübünde çalışmak istediğinizde bir ajansın hizmetlerini kullanmak da akıllıca olabilir. İyi bir ajans bulursanız, birkaç farklı kulüple iletişim kuracaklar ve size her kulübün nasıl çalıştığını tam olarak söyleyebilirler. Bu şekilde size uygun bir kuruluş bulabilirsiniz.

  Ajanslar normal olarak konsun tüm işleriyle de ilgilenir. Online arama yaparak bölgenizdeki kons acentelerini kolayca bulabilirsiniz
 3. Kons olarak çalışırken sgk ve finansal planlama yapmak. Finansal planlama , hayatta yaşamak ve kons olarak çalışmak için ne yaparsanız yapın önemlidir.
  Şimdi çok para üreten ve çoğu zaman nakit olarak işe başlayacaksınız. Eğer disiplinli kalmaz ve bir finansal plan yapmazsanız, kendinizi on yıl boyunca, işe girdiğiniz şeyden başka bir şey olmadan bulacaksınız. Bu acıtacak!

  Birçok konsun ve dansçının yaptığı en büyük hata sgk ödememek – kendilerini serbest meslek sahibi olarak kaydetmemek. Bu, sağlıklı kredi oluşturmak gibi tüm avantajlarınızı kaybedeceğiniz anlamına gelir. Bu, bankadan ipotek veya başka bir kredi almayı neredeyse imkansız hale getirecektir. Disiplinli olmanız ve bir tasarruf hesabı ve bir banka hesabı oluşturmanız gerekir. Her ay, kazançlarınızın önemli bir yüzdesini bu hesaplara koymanız gerekir.
 4. Deneyimlerimiz, bir konsun en yüksek kazanç potansiyeline ulaşması yıllar alabilir. Konsların yeni bir kons işine girdiğini gördük. Tabii ki deneyimsizler. Yüksek hırsları ve belki ne kadar kazanabileceklerine dair vahşi beklentileri var. Bu iyi. Yönetimden veya diğer kalite kaynaklarından doğru rehberlik ve motivasyonla, bu konslar aynı kulüpte en iyi kazananlar olabilir.
  Bu süreç aylar hatta yıllar alabilir, ancak rehberlik sunan harika bir kulüp sahibiniz veya menajeriniz varsa, çok yardımcı olacaktır. Başarı için diğer en önemli kaynak, diğer deneyimli kons ve dansçılardan, başarılı olanları örnek alın!

 5. Konsluk mükemmel müşteriler için sürekli bir avlanma endüstrisidir. Bu gerçekten her zaman iyi konslar ve dansçılar arayan bir endüstridir, bu yüzden olabileceğiniz en iyi olmayı hedefleyin. Bu kişisel yatırım, sizi en iyi kulüpler için çekici bir işçi olarak öne çıkaracaktır. Genellikle bazı düzenli kulüplerin çalışmasını sağlamak iyi olur. Bu şekilde, belirli bir kulüpte her çalıştığınızda iletişim kurmak için düzenli müşteriler oluşturabilirsiniz.

  Herhangi bir centilmen kons kulübünde bir kons işi bulmak temelde kolaydır. Ne kadar özel bir kulüpte çalışmak isterseniz, görünüm ve zihniyet açısından o kadar rekabetçi olmanız gerekir. Başarılı kulüplerde çalışma talepleri elbette yüksek olacaktır. Türkiye’deki birçok kons kulübünün gerçekten inanılmaz talepleri yok. Temel bir sahne gösterisi rutini ve tüm bu önemli insanlar becerileri ile işe alınacaksınız.

 6. Bir kons olarak çalışmak, müşterinin istediği şeyi verebileceğine inandırmakla ilgilidir. Bir müşterinin neden bir kons kulübüne geldiğini anlayın. Beklentileri neler? Ne umuyor? Onun zihninde rolüne verebileceğin ne gibi ihtiyaçları var? Bazen bunu kendisi için bile tanımlayamaz. Kesin olan bir şey var: İyi vakit geçirmeye geliyor! Şirket ve tercihen onu anlayan güzel bir kadını istediği için gelir .

  İşiniz bir konsluk olduğunda, gerçekten insanları okumak için ince bir yeteneğe ihtiyacınız var. Müşteriye onu anladığınızı hissettirin. Neden orada olduğunu öğrenin ve ona sosyal işlemden ne istediğini verin. Bir kons olarak çalışmak temelde bol satışıdır. Ürün sizin şirketiniz ve eğlencenizdir. İnsanların becerilerini soru sormak, dinlemek için kullanıyorsun ve o sana yaşam hakkındaki duygularını açıklayacak. Ona doğru soruları sorduğunuzda ve size verdiği cevaplara uyduğunuzda, gerçekten ona harcamak için tam olarak ne gerektiğini söylemesini istersiniz.
 7. Bir kons olarak çalışmak zihinsel olarak zordur. Diğer insanların çoğu uyurken sadece çalışmakla kalmaz, aynı zamanda sarhoş müşterilerle ve kışkırtıcı yorum ve önerilerle uğraşmanız gerekir. Davranış kuralları normal bir günlük işten çok farklıdır.


Konsomatris olmak için tecrübeli olmanız gerekmez, işe başlamanızın ardından menajerliğimiz tarafından eğitim verilmektedir.

Başvuru yapmanız için 18 yaşını doldurmuş 30 yaşını geçmemiş olmanız yeterlidir.

Bir kons işi almak kolay olabilir, ancak bu iş alanında kalmak ve iyi yapmak sadece iyi görünümden daha fazlasını gerektirir. Ayrıca bazı gelişmiş kişisel becerilere de ihtiyacınız var. Bu işe girmeden önce üstesinden gelmeniz gereken temel şeyler var:

Kons Ücretleri Ne Kadar?

Kons iş ilanları ve gazino iş ilanları ücretleri ise aşağıdaki gibidir.

Günlük: 450 tl ile 850 tl arası yevmiye, konaklama, servis, yemek ve SSK. Ücretler ve şartlar şehre ve bölgeye ayrıca bayanın yaş görsel fiziki durumuna göre değişiklik göstermektedir detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kons Bayanlar için Kons Ne Demek?

Pavyonda çalışan kadınlar ile ilgili gerçekler

GÜNÜMÜZDE KONS İŞLERİ DAHA POPÜLER VE SOSYAL OLARAK KABUL GÖRÜYOR. BU TÜR ÇALIŞMALARA ESKİSİNDEN DAHA AZ BAĞLI DAMGALANMA VARDIR. BUGÜN SOSYAL MEDYA, KONSLARIN KENDİLERİNİ TANIMA ŞEKİLLERİNİ TAMAMEN DEĞİŞTİRDİ VE SOSYAL MEDYA PLATFORMLARI ARACILIĞIYLA BİRBİRLERİYLE BAĞLANTI KURAN BİR DİZİ KONSLAR VAR. BİR KONS OLARAK ÇALIŞAN DENEYİMLERİ PAYLAŞMAK, KADINLAR İÇİN CESUR YENİ BİR DÜNYA YARATTI.

Kons bayanların genellikle tercihi olan Yücel Menajerlik ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yücel Menajerlik Gazino iş İlanları ve Kons İş İlanları Hizmetlerinde Türkiye’nin en çok tercih edilen menajerlik firmasıdır.

Kons nedir? Kons nasıl olunur? gazino ve kons iş ilanları konularında bilgilendirme ve ayrıntılı detaylar için bizimle aşağıdaki telefondan 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp dahil olmak üzere: Tel: 0542 795 95 65

Kons İş İlanları, Konsluk İş İlanları, Konsomatris İş İlanları

Bir cevap yazın