Kons Bayan İş İlanları

Kons bayan iş ilanları, kons bayan başvuruları için gazino ve pavyonlar tarafından talep edilen bayanlara menajerlik hizmeti iş ilanıdır. Menajerlik hizmetinde ücretlerin düzenli olarak yatırılması, sürekli olarak çalışma mekanının bulunması ve çalışma saatlerinin her zaman için uygun olması sağlanıyor. Kons bayan iş ilanları için yapılacak başvuruların özellikle de çalışmayla ilgili herhangi bir sağlık ve çalışma probleminin bulunmaması gereklidir.

Sağlık sorunları bulunanlar tarafından başvuruda bulunulması halinde, incelemeler yapıldıktan sonra bayanların başvuruları reddedilecektir. Kons bayan iş ilanları için özellikle günlük yevmiye olarak 450 ila 600 TL arasındaki tutarlarda ödemeler yapılacaktır. Kıyafet belirlenen mekanda çalışmaya başlandığı günden itibaren, konaklayacağınız yer de ayarlanacaktır.

Kons bayan iş ilanları için pavyonlarda ve gazinoda çalışmak için belirlenen şartlara uygun olduğunuz taktirde, gazino iş ilanları doğrultusunda Yücel menajerlik şirketine başvurabilirsiniz. İş yerlerinin, bulunduğunuz şehirde olması durumunda eğer 18 ila 30 yaşları arasındaysanız başvurunuz diğer şartlara da bakılarak incelenecektir. Gazinonun çalışma şartları belirlenirken sadece mesai saatleri ve kalacağı yer değil çalışma süreci hakkında tüm detaylar da sunulmaktadır. Yani
yemek, ulaşım, kıyafetler, çalışma saatleri, SSK gibi tüm detaylar göz önünde bulunduruluyor. Kons bayan iş ilanları ile Türkiye’nin hangi şehrinde bulunduğunuz fark etmeksizin, şehrinizden konsomatris başvurusunda bulunan mekanlara gönderileceksiniz. Çalışma süreniz boyunca günlük dolgun gelir elde edecek şekilde anlaşma yapılacaktır.

Kons Bayan İş Tanımı

Kons Bayan Ne Yapar?

Kons bayan, bir şirketin çok önemli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan sorumludur. İş tanımı genellikle, kuruluş tarafından sunulan hizmetlerin daha fazlasına geri dönmelerini sağlamak için çok önemli kişiler olarak kabul edilen müşterileri şımartmayı gerektirir.

Kons bayanlar genellikle menajerlik ve eğlence firmaları tarafından istihdam edilmektedir.

Aynı şekilde örgütün yönetim ekibiyle de iyi bir ilişki içinde olması bekleniyor. Göreve atanması, kuruluşun daha fazla anlaşma yapmasına ve ilgili kuruluşlardan ve diğer büyük zamanlı müşterilerin lehine olmasına yardımcı olacaktır.

Kons bayan rolü aynı zamanda şirketi adına müşteri sadakati ve iyi niyet oluşturmak; ve nihayetinde görevleri kurumun gelir üretiminde artışına yardımcı olacak.

VIP müşterilerini karşılama ve rahat hissettirme ve müşterinin organizasyona daha fazla ilgi göstermesine neden olma. Müşteri memnuniyetini artırması gerekmektedir.

Müşterinin gazinoyla ilk temas ettiği kişidir; bu nedenle, onları geldikleri gibi sıcak bir şekilde selamlaması ve ayrıca ziyaret etmek istedikleri kuruluşun belirli departmanına eşlik etmesi beklenir.

Bir gazinoda çalışıyorsa, konsun VIP müşterilerini masalarına yönlendirmesi ve menüyü kendileri için kullanılabilir hale getirmesi bekleniyor. Şefler konsları tanıtacaktır.

Kons bayan iş tanımı ayrıca müşterilerin kuruluş tarafından sunulan hizmetlerle ilgili tüm şikayetlerini duymayı ve yönetmeyi de içerir; böyle bir sorumluluk, özellikle yönetici kullanılamıyorsa, omuzlarına daha fazla yük düşer.

Basitçe söylemek gerekirse, VIP olan müşteriye son derece etkileyici hizmet deneyimi verildiğini görmelidir.

İş tanımını oluşturan diğer görev ve sorumluluklar arasında, zamanlama görevleri, rezervasyonlarının yönetilmesi ve müşterilerin herhangi birinin özel günleri olması durumunda tarafların düzenlenmesi yer alır.

Ayrıca, numaralarına bağlı olarak müşteriler için uygun oturma pozisyonunu belirleme sorumluluğu

Kons bayan olarak çalışmayı dört gözle bekliyorsanız, işte yerine getirmeniz gerekebilecek görev, görev ve sorumlulukları detaylandıran bir iş tanımı örneği:

 • VIP misafirleri organizasyona hoş geldiniz ve müşteriler ayrılırken onlara güle güle
 • Müşteriler tarafından yapılan şikayetleri etkin bir şekilde ele almak
 • VIP müşterilerin tesis içi kaldıkları süre boyunca eğlenmelerini sağlayın
 • VIP konukları verilen hizmetlerin detayları hakkında bilgilendirin
 • VIP müşterilere koltuklarına gidip gelmek oturmak için eşlik edin
 • Organizasyondaki tesisler hakkında yeterince bilgi sahibi olun
 • Süpervizörle irtibat kurun ve daha sonra olay ve faaliyetler hakkında ayrıntılı bilgi verin
 • Daha fazla geri gelmelerini sağlamak için müşterileri kaldıkları süre boyunca mutlu tutun
 • Müşterilere, kuruluşun sunduğu olanaklardan ve memnuniyetlerden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için oldukça kişisel ilgi gösterin.

Kons İşi ​​için Gereksinimler – Bilgi ve Yetenekler

Kons olarak başarılı bir şekilde çalışabilmek için bir dizi beceri, bilgi ve yeteneğe sahip olmanız gerekir. Bunlar, ağırlama sektöründeki VIP müşterilere kons olarak çalışan kişilerin performansını artırmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır:

 • Eğitim: Özel bir eğitim yeterliliği zorunlu değildir
 • Çok güçlü kişiler arası ilişki ve becerilere sahip olmak
 • İkram veya ağırlama deneyimi avantaj sağlayacak
 • Mükemmel sözlü ve topluluk önünde konuşma becerisine sahip olmak
 • Konuklara verilen hizmetlerin gecikmemesini sağlamak için mükemmel zaman yönetimi becerileri
 • İyi kişiler arası becerilere sahip olma
 • Canlı tutum ve dostane bir kişiliğe sahip olmak
 • Kuruluşun gereksinimlerine ve yönergelerine kolayca uyum sağlayabilme
 • İş başında hızlı öğrenme yeteneği
 • Hoş bir kişiliğe ve hevesli tutuma sahip olmak
 • Müşteri hizmetlerinde birinci sınıf becerilere sahip olma
 • Stres ve baskı altında kusursuz ve zahmetsiz çalışabilme.

Kons bayan iş ilanları için tecrübe gerekmemektedir, İlana tecrübesiz bayan arkadaşlarda başvuru da bulunabilirler.
Yukarıdaki kriterleri taşıyan bayan adayların, ilana haftanın her günü 24 saat web sitemizdeki telefon ve whatsapp numaraları üzerinden başvurmaları yeterli olacaktır.

Yalnızca telefon, whatsapp ve mesajla yapılan başvurular daha hızlı bir biçimde değerlendirileceği için, sizler için daha kolay ve hızlı bir iletişim yolu olacaktır.

Sonraki süreçte Türkiye geneli gazino, night club, pavyon, bar, müzikhol gibi çalışmış olduğumuz mekanlara katılmak üzere çağırılacaktır.

Yücel Menejerlik olarak kons bayan iş ilanları dahilinde iller olarak; İzmir, Ankara,İzmir, İstanbul, Bursa, Adana, Konya, Mersin,
Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Denizli, Aydın, Muğla, Uşak, Tekirdağ, Manisa,Samsun, Diyarbakır, Amasya, Afyon ve bütün Türkiye illerinden fiziği ve diksiyonu düzgün bayan arkadaşları ilanımıza başvurmalarını bekliyoruz.

Eğer güvenilir bir işletme ve menajer istiyorsanız aşağıda iletişim numaralarımızdan kons bayan iş ilanları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Not: Çalışmaya başladığınız işletmeler tarafından anlaşmalarımız gereği konaklama, yemek, ssk gibi sosyal imkanlar tarafınıza sunulacaktır..

Yücel Menejerlik Türkiye genelinde analiz ettiği elit, güvenilir, sistemli çalışan seçme ve özellikle turistik mekanlarda iş fırsatı sunmaktadır.

İletişim için tıklayınız.

Tel: 0542 795 95 65

whatsapp: 0542 795 95 65

Gazino İş İlanları, Kons İş İlanları, Konsomatris İş İlanları

Bir cevap yazın