Menajerlik hizmetlerimiz ile gazinoda çalışmak isteyen bayanlar için müthiş fırsat. Bayan gazino iş ilanları ile Türkiye’nin dört bir yanındaki bar, kafe, gazino ve özel organizasyonlar için konsomatris olacak bayanlara iş ilanı bulunuyor.

Sadece İstanbul ve Ankara’da değil, ülke genelinde menajerlik şirketiyle anlaşan tüm kurumlar için özel olarak hizmet veriliyor.  Yapılan anlaşmalar gereği, konsomatris bayanların kalacakları yerden ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılmasına kadar tüm süreç özenle takip ediliyor.

Gazino İş Başvurusu Şartları

Gazino iş ilanları için yapılacak olan başvurularda gerekli olan genel ve fiziki şartların karşılanması son derece önemlidir. Şartları karşılamayan bayanların başvuruda bulunmaması rica olunur.

Konsomatris olmak için başvuracak olan bayanların 18 ila 30 yaş aralığında olması gereklidir.
Sağlık durumunun çalışmaya elverişli olması şarttır.
Yabancı bayanlar yerine sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı bulunan bayanların başvuruda bulunması mümkündür.
İş kıyafetinin giyilmesi durumunda, kol veya bacak da dahil olmak üzere vücudun görünen herhangi bir yerinde yara izi veya sakatlık bulunmamalıdır.
Sicilinizle ilgili herhangi bir sorun oluşmasına yol açacak problem bulunmamalıdır.
Konsomatris olmak için başvuru yapacak olan bayanların boyları en az 1,55 en fazla ise 1,80 cm olmalıdır. Aynı zamanda kilo ve boy oranı olması gereklidir.
Adayların işe başlama başvuruları kabul edildiği taktirde kimliklerini ibraz etmeleri, SSK ile ilgili gerekli işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaları gereklidir.

Gazino İş İlanı Bulunan Şehirler

Müzikhol iş ilanları için çalışma yürüten Yücel Menajerlik sayesinde İstanbul, Eskişehir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Denizli, Amasya, Afyon, Diyarbakır, Bursa, İzmir, Konya, Mersin, Uşak, Tekirdağ gibi pek çok şehirde konsomatris aranıyor. Başvurularınızı Telefonla Whatsapp 0542 795 95 65 numaralı telefondan veya Tel: 0542 795 95 65 numarasından yapabilirsiniz.