Bayan Garson İş İlanları Gazinoda çalışmak isteyen bayanlar için Menajerlik hizmetlerimiz sayesinde, uygun çalışma saatleri ve yüksek yevmiye ile kaliteli iş ilanları veriliyor.

Bayan Garson İş İlanları

Bayan Garson İş İlanları Türkiye’nin tüm şehirlerindeki gazinolar, clubler, müzikholler, gece kulüpleri tarafından talep edilen bayan kons garson ihtiyacı ajansımız güvencesinde sitemizde karşılanmaktadır.

İlanlar için başvuruda bulunacak olan bayanların gerekli olan tüm şartları karşılamış olması, bu şartlar doğrultusunda telefon numaralarından iletişime geçmesi mümkündür. Türkiye’de clubler ve eğlence yerlerinde çalışmak için iş başvuru şartları arasında yaş, boy, kilo, görsel durum, adli durum gibi detaylara yer verilmiştir.

Bayan Garson İş Başvurusu Şartları

Kons Bayan Garson iş ilanları için başvuruda bulunacak olan bayanların en az 18 en fazla ise 30 yaşında olması gereklidir.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığının bulunması zorunludur.
Adli problem olmadığının teyit edilmesi gerekir.
Bayan garson olacak bayanların boylarının en az 1,55 santimetre en fazla ise 1,80 santimetre olması gereklidir. Boya bağlı olarak orantılı bir şekilde kilonun bulunması şarttır.
Adayların işe başlama sürecinde kişisel bilgilerini, bulundukları şehri ve kimliklerini Yücel Menajerliğe bildirmeleri zorunludur.
Sağlık durumunun çalışmak için elverişli olması şarttır.
Deneyimin bulunması veya daha önce bu alanda hiçbir iş kolunda çalışılmamış olması herhangi bir kriter değildir.

Bayan Garson İş İlanı Bulunan Şehirler

İlan için yapılacak olan başvuruların iki yol üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda hızlı bir şekilde yanıt alınması mümkün olacaktır. Cep telefonuyla Whatsapp üzerinden veya ikinci telefon numarasıyla SMS ile veya arayarak iletişime geçilmesi gereklidir. Whatsapp 0542 795 95 65 numaralı telefondan veya Tel: 0542 795 95 65 Kons Bayan Garson iş ilanları Türkiye’nin dört bir yanındaki bayan eleman  taleplerine bağlı olarak her şehre özel olarak veriliyor. Ankara, Eskişehir, İstanbul, Diyarbakır, İzmir, Gaziantep de başvuru yapılabilecek onlarca şehir arasında yer alıyor.